Hayatları Koruyoruz 

Genel Müdür’ün Mesajı

Genel Müdür'ün Mesajı

24. Yılını kutladığımız şirketimiz, kuruluşundan bugüne kadar teknoloji üretme, geliştirme ve başta savunma sanayi olmak üzere birçok farklı sektöre milli çözümler sunmaktadır. Özellikle 2000 yıllarının başında Jammer olarak bilinen RF karıştırıcı ve köreltici sistemler başta olmak üzere, bir çok teknolojik alanda Ar-Ge çalışmaları yürütmüş ve bu çalışmaların sonucunda geliştirdiği ürün ve çözümleri başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü olmak üzere, yerli birçok kurumun ve aynı zamanda da müttefik ülkelerin kullanımına sunmuştur.

Geçmişe dönüp baktığımızda, çok önemli işler başarmış, savunma sanayinin güçlenmesine katkı sağlamış bir şirket görmekteyim. Geçmişteki başarılarımız bizleri daha iyisini ve daha kalitelisini yapmak, ülkemize ileri teknolojiler kazandıracak işlere imza atmak yönünde motive etmektedir. Bugün hem sivil hem de savunma alanında araştırma-geliştirme-tasarım gerçekleştiren Ar-Ge Merkezimiz, müşterilerimizin yüksek beğenisini kazanan Üretim Tesisimiz, iş geliştirme ve proje ekiplerimiz ve bu ekiplere destek sağlayan tüm birimlerimiz ile büyüyen, büyürken de gelişim sağlayan bir aileyiz.

Önümüzdeki yıl, planlamasına başladığımız yeni tesislerimizde ATEL ailesini büyüterek geçmişte olduğu gibi yine %100 milli sermayemizle, stratejik öneme sahip projelerin sorumluluğunda kendi insanımıza ve sanayimize güvenerek müşterilerimize ileri teknoloji alanlarında hizmet vermeye devam edeceğiz.

Teknoloji geliştiren, milli çözümler sunan bir firma olarak Ar-Ge Merkezimiz geçen yıl birçok kez ödül aldı ve daha fazlasına talibiz. Teknoloji üreten bir firmayız; üretim yetkinliklerimiz, test kabiliyetlerimiz, MSB ve NATO güvenlik belgeli tesisimiz ile bu hizmetimizi geliştirerek yaygınlaştırmak ve hatta yurt dışına da sunmak önemli bir hedefimizdir. Savunma konusunda en iyi bilinen ve en başarılı ürün/çözüm grubumuz ATEL Jammer ailesidir, bu alanda yurt içi pazardaki konumumuzu güçlendirmek ve yurt dışı pazarda daha geniş bir alana yayılmak, yeni iş birlikleri kurmak ve temsilcilikler oluşturmak bu yıl da öncelikli hedefimiz olacaktır.

Hayatları Koruyoruz