Hayatları Koruyoruz 

Staj Başvuruları

ATEL’de Deneyim Kazan

ATEL’de seçtiğiniz alandaki birçok konuda deneyim kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.. Aktif iş yaşamının içine girerek ihtiyacınız olan her şeyi tüm yönleriyle öğrenme şansı ve iş başvurusu yapma zamanı geldiğinde, geniş bir deneyim yelpazesine sahip olduğunuzu göstererek bir adım önde başlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz alandaki birçok konuda deneyim kazanırsınız. Aktif iş yaşamının içine girerek ihtiyacınız olan her şeyi tüm yönleriyle öğrenirsiniz. İş başvurusu yapma zamanı geldiğinde, geniş bir deneyim yelpazesine sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Staj boyunca edindiğiniz deneyim ve beceriler sizi diğer adayların önüne geçirir. Staj deneyimi işverenin gözünde kredi kazanmanızı sağlar.

Staj yapmak, işi yerinde öğrenmekten daha fazlasıdır. Düşünülen alandaki kariyerin tam olarak neler getireceğini deneyene kadar bilinemez. Staj, hayat boyu devam ettirilebilecek bir kariyere adım atmadan önce test sürüşü yapmanızı sağlar.

Bir stajyer olarak birçok yeni insanla tanışabilir, kurduğunuz bağlantılar çalışmayı düşündüğünüz alandaki iş fırsatlarından haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz.

‘’ Şirketimizin, 2021-2022 dönemi stajyer seçimleri tamamlanmış olup 2022 yaz dönemi için kontenjanımız dolmuştur. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. ‘’Hayatları Koruyoruz